- 2013

VII Mazovia Cup - 14 medali

 

 

7 grudnia 2013 w Tarczynieodbyła się kolejna odsłona turnieju organizowanego przez federację UFR. Tym razem wystawiliśmy 14 zawodników i zawodniczek, którzy pokazali naprawdę wysoki poziom. Turniej jak zawsze stał na wysokim poziomie i pod względem rywalizacji oraz organizacji chociaż pogoda w pewnym momencie trochę wszystkich nastraszyła. Silne mrozy i wichury zerwały linie wysokiego napięcia przez co na hali przez ponad godzinę nie było prądu co jednak wprowadziło specyficzny nastrój.

Łączny bilans tych zawodów to 5 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe medale.

 

Wyniki poszczególnych zawodników w Tarczynie:

 

Dzieci:

Jessica Żabolicka - złoto układy formalne, srebro pointfighting, brąz soft-touch

Oliwier Baranowski - złoto soft-touch, srebro układy formalne, brąz pointfighting

Julia Śmiałkowska - złoto soft-touch

 

Kadeci młodsi:

Oskar Gaca - srebro układy formalne, srebro pointfighting -135cm

 

Kadeci starsi:

Adam Tyran - srebro układy formalne

Patryk Jagodziński - srebro UFR tatami -48kg

 

Seniorzy:

Aleksander Muszyński - srebro układy formalne

Grzegorz Sokołowski - złoto układy formalne, złoto pointfighting +185cm

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Taekwondo Polish Cup Open

 

 

23-24 odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski Taekwondo PUT. Dla nas był to dopiero pierwszy występ na tej imprezie. Do walki przystąpiło 20 zawodników i zawodniczek naszego Klubu i jak na imprezowy debiut poszło nam dość dobrze. Łącznie wywalczyliśmy 19 rankingowych medali i 1 w nowo powstałem konkurencji pokazowej układów drużynowych. W zawodach wzięło udział kilka zagranicznych ekip co sprawiło, że rywalizacja była naprawdę ciekawa.

 

W poszczególnych kategoriach wiekowych udało nam się zdobyć:

 

Dzieci:

Ignacy Górak - złoto softy

Kasper Śmiałkowski - srebro softy, srebro układy tradycyjne, srebro techniki szybkościowe

Weronika Bonczał - złoto softy

Oliwier Baranowski - złoto softy, srebro układy tradycyjne

Julia Śmiałkowska - brąz układy tradycyjne

Zuzanna Śmiałkowska - brąz układy tradycyjne

Jessica Żabolicka - srebro układy tradycyjne

 

Młodzicy:

Oskar Gaca - złoto semi-contact, złoto techniki specjalne, srebro techniki szybkościowe, brąz układy formalne otwarte

 

Kadeci:

Filip Mazurek - złoto układy tradycyjne 10-7cup

Adam Tyran - brąz semi-contact

Patryk Jagodziński - srebro light-contact

 

Juniorzy:

Aleksander Muszyński - złoto układy formalne tradycyjne 10-7cup, srebro układy drużynowe

 

Seniorzy:

Grzegorz Sokołowski - srebro układy tradyjne czarnych pasów, srebro układy drużynowe

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Szczęśliwa 13 na VI Mistrzostwach Polski Tang Soo Do

 

 

19 października 17-osobowa grupa Azjatów wzięła udział w VI MP TSD organizowanych w Pionkach. 13 była dla nas szczęśliwą liczbą, bo właśnie tyle medali przywieźliśmy ze sobą do domu. 3 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych medali to nasz bilans co dało nam 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej na 32 ekipy, a w konkurencjach walk touch-contact oraz układów formalnych zajęliśmy 3 miejsca. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki co sprawiło, że tym bardziej cieszymy się z każdego sukcesu. Wiadomo, w niektórych kategoriach mogło być lepiej, ale mówi się trudno i jedzie się dalej. Czasem po prostu nerwy i stres biorą górę. Cieszy przede wszystkim fakt, że każdy dał z siebie wszystko i nie odpuszczał do samego końca, a z każdej porażki cos wynieśliśmy. Wielkie gratulacje należą się całej ekipie i mam nadzieje, że stale będziecie się tak rozwijać i sięgać coraz wyżej. Taekwon!

Poszczególne wyniki to:

Dzieci:

Joanna Trzanek - srebro układy formalne 10-9cup

Weronika Bonczał - brąz układy formalne 10-9cup

Jessica Żabolicka - srebro układy formalne 8-7cup, srebro touch-contact

Oskar Gaca - srebro układy formalne 6-1cup, złoto touch-contact

 

Kadeci:

Filip Mazurek - złoto układy formalne 10-7cup

Oliwia Domańska - złoto układy formalne 6-4cup, brąz techniki specjalne

Adam Tyran - brąz układy formalne 6-4cup, brąz semi-contact

 

Seniorzy:

Grzegorz Sokołowski - brąz układy formalne czarnych pasów, (poza rankingiem) srebro walki drużynowe semi-contact

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Praga - Kosa Cup

 

 

13 października razem z kadrą UFR Patryk Jagodziński i Grzegorz Sokołowski pojechali do Czech na Kosa Cup. Impreza była bardzo ciekawie i sprawnie zorganizowana i atmosferą przypominała amerykańskie zawody US Open. Było twardo, było ciężko, ale Patrykowi udało się wywalczyć srebro w semi, a w debiucie w lightcontact dotarł do ćwierćfinału gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony i tylko o włos przegrał wejście do następnego etapu.  Wynieśliśmy z tego wyjazdu sporo doświadczenia i wiemy nad czym dalej pracować.

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

Wypad do Centrum Nauki Kopernik

 

 

 

Na zakończenie wakacji postanowiliśmy wybrać się klubowo do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Było ciekawie, odkrywczo, wesoło, a czasami nawet trochę strasznie :) Super zabawa na rozpoczęcie nowego sezonu:)

GALERIA

 

 
 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Obóz letni w Muszynie

 


 

Od 18 do 25 sierpnia razem z przyjaciółmi z LKSW Dan przebywaliśmy na obozie sportowym w Muszynie. Tak jak w zeszłym roku tydzień spędziliśmy na intensywnych treningach i dobrej zabawie. Oprócz tego zwiedziliśmy jeszcze Krynicę-Zdrój, pojechaliśmy na Słowację, gdzie zwiedziliśmy Jaskinię Bielańską oraz popradzki aquapark. Rewelacyjne ekipa i wspaniała atmosfera sprawiły, że tydzień minął bardzo szybko i nie chciało się wracać do domu :)

GALERIA

 
 

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

Obóz UFR - Murzasichle

 


 

Początek wakacji w tym roku rozpoczęliśmy od obozu sportowego UFR organizowanego przez Runda Zero. Obóz był imprezą z cyklu "Łączy nas sport, nie narkotyki".
Podczas tych 10 dni ciężkich zmagań poznawaliśmy i ćwiczyliśmy techniki Kickboxingu, Judo, MMA i Taekwondo. Zajęcia prowadzone były przez Piotra Bąkowskiego, Łukasza Makarewicza, Adama Brysza, Arka Ludwiczaka oraz Grzegorza Sokołowskiego. Rewelacyjna atmosfera obozu sprawiła, że zawodnicy potrafili wykrzesać z siebie więcej energii niż sami się spodziewali.
Oprócz zajęć sportowych mieliśmy również okazję pozwiedzać polskie góry, pójść do parku linowego, zwiedzić Zakopane oraz poznać trochę historii związanej z miejscowością Murzasichle oraz jej regionem.
Obóz zakończył się egzaminem, po którym Patryk Jagodziński oraz Adam Tyran z naszego klubu otrzymali promocję na kolejne stopnie UFR (Patryk - 4, a Adam - 5).
Wielkie gratulacje należą się wszystkim zawodnikom za wytrwałość i wolę walki oraz organizatorom za rewelacyjny wycisk
:)

GALERIA 1

GALERIA 2

 

 

dod. 11.07.2013

 

  

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Zakończenie sezonu - Sielpia, oś. Żuczek

 

 

W tym roku na zakończenie sezonu udaliśmy się do Sielpi, gdzie zatrzymaliśmy się w ośrodku Żuczek. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji takich jak: Jezioro Sielpia, wesołe miasteczko, park linowy, karaoke no i oczywiście grill z przepysznym jedzeniem przygotowanym przez rodziców naszych zawodników. Ekipa już nie raz udowodniła, że potrafi się zgrać przy różnych wyjazdach co sprawiło, że zakończenie sezonu minęło w rewelacyjnej atmosferze i żal było wracać tak szybko. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za to, że udało Wam się to wszystko ogarnąć i za to, że potraficie się tak świetnie bawić:)

GALERIA

 

 

dod. 23.06.2013

 

  

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

II Puchar Pabianic oraz seminarium i egzamin TKD z Piotrem Bernatem

 

Zawodnik i zawodniczka imprezy. Bartek i Jessica nie brali jeńców w trakcie walki ;)

 

1 czerwca odbyła się największa impreza organizowana do tej pory przez nasz klub. 76 zawodników i zawodniczek z 4 klubów rywalizowało w 60 kategoriach układów formalnych, softów, semi-contact, technik szybkościowych oraz toru przeszkód. Odwiedzili nas: LKSW Dan Świdnik, Klub Sportów Walki Avasatare Brzeg Dolny oraz ŁKS Kickboxing. Współorganizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Pabianicach.

Nasi zawodnicy wykorzystali przewagę własnego podwórka i niektórzy wspięli się na wyżyny swoich możliwości. Swoją okazję na zdobycie medalu na pierwszych zawodach miała bardzo duża część najmłodszych klubowiczów, którzy nie zawiedli i w większości wrócili do domu z upragnionym trofeum. Bardzo cieszy również rewelacyjna forma młodzików w walkach semi, w których Oskar Gaca i Bartek Górecki wywalczyli po złocie w swoich kategoriach. Bartkowi dzięki swojej wspaniałej dyspozycji udało się również wywalczyć tytuł zawodnika zawodów, natomiast zawodniczką imprezy została Jessica Żabolicka. Wielkie gratulacje dla wszystkich Azjatów za wyśmienitą walkę i postawę.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom ze Świdnika, Kamilowi Uchnastowi, Piotrowi Kowalskiemu oraz wszystkim rodzicom i zawodnikom za pomoc w sędziowaniu i organizacji zawodów. Dziękujemy również dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach za pomoc w organizacji sali. Również serdeczne podziękowania należą się naszym gościom z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Klubu Tańca Eskadra za zorganizowanie pokazów na otwarcie zawodów. Wszystkim gratulujemy wywalczonych medali i przepraszamy za to co poszło nie tak. Obiecujemy, że w przyszłym roku będzie lepiej i mamy nadzieję na jeszcze większą ilość zawodników :)

GALERIA


 

 

 


Po pracowitej sobocie za zawodach, przyszła równie pracowita niedziela. Podczas seminarium z Piotrem Bernatem V Dan nasi zawodnicy uczyli się kolejnych rzeczy związanych z walką sportową. Po seminarium odbyły się również 2 egzaminy dla grup starszej i młodszej, na których 32 naszych zawodników uzyskało promocję na kolejne stopnie uczniowskie. Po bardzo pracowitym i ciężkim roku uradowały nas miłe i pochlebne słowa egzaminatora o dobrym przygotowaniu naszych klubowiczów co tym bardziej motywują nas do dalszej pracy. Gratulacje dla wszystkich zdających i oby tak dalej.

GALERIA

 

 

dod. 02.06.2013

 

  

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Zgrupowanie kadry UFR - Piaseczno

 


 

W sobotę 11 maja mieliśmy ogromną przyjemność gościnnie uczestniczyć w zgrupowaniu kadry UFR poprowadzonym przez Piotra Bąkowskiego oraz Łukasza Makarewicza. Fantastycznie poprowadzone treningi sprawdzały nie tylko przygotowanie fizyczne zawodników, ale również ich zaangażowanie. Wiemy nad czym dalej pracować i dziękujemy jeszcze raz za możliwość udziału.

 

 

 

dod. 11.05.2013

 

  

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

XX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski PUT w Częstochowie

 

girl power :)

Jessica, Julka i Zuzia - łącznie dziewczyny zgarnęły 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale

 

W weekend 16-17 marca w Częstochowie odbyły się XX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo. Zawody zostały zorganizowane przez Polską Unię Taekwondo oraz częstochowski Klub Sportowy Orient. W imprezie wzięło udział ponad 550 zawodników z 35 klubów z Polski, Walii, Austrii oraz Azerbejdżanu.
Była to naprawdę udana impreza dla naszego Klubu, który wystawił na te zawody 24 zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach wiekowych.
W kategorii dzieci rocznik 2007 Julia Śmiałkowska zdobyła aż 3 medale: złoto w układach formalnych tradycyjnych, srebro w walkach soft-stick oraz brąz w technikach szybkościowych.

Z rocznika 2006 Kasper Śmiałkowski zdobył złoto w układach tradycyjnych oraz brąz w technikach szybkościowych, a Ignacy Górak srebro w układach tradycyjnych.
Z dzieci rocznika 2005 Jessica Żabolicka w układach tradycyjnych zdobyła brąz oraz złoto w softach, Natalia Placek brąz w softach, Mateusz Lichnowski czwarte miejsce w układach tradycyjnych, natomiast Weronika Bonczał, Szymon Śmiałkowski i Jaś Jedynak po dobrej walce odpadli z softów w ćwierćfinałach.
Z rocznika 2004 startowali Zuzanna Śmiałkowska, Oliwier Baranowski i Kacper Czap. Zuzi udało się wywalczyć złoto w układach tradycyjnych, Oliwierowi 2 srebra - również w układach i w softach, a Kacper uplasował się tuż za podium w układach.
W kategorii wiekowej młodzik reprezentowała nas 4 zawodników. Oskar Gaca zdobył złoto w układach tradycyjnych, natomiast Bartosz Górecki, Łukasz Kacprzak i Damian Nurczyński pomimo dobrego występu tym razem musieli uznać wyższość innych zawodników. Oprócz układów, Bartkowi udało się w swoim debiucie zająć bardzo dobre 4 miejsce w walkach semi-contact.
Kategoria kadet to ponownie dominacja naszych zawodników w układach formalnych. Adam Tyran zdobył złoto w układach tradycyjnych 10-7 cup oraz brąz w układach otwartych, a Filip Mazurek w tej samej kategorii układów tradycyjnych zdobył srebro. W kategorii układów tradycyjnych 6-3 cup Oliwia Domańska zdobyła brąz, natomiast Patryk Jagodziński zajął tym razem dwa 4 miejsca - w obu rodzajach układów formalnych.
Aleksander Muszyński i Sławomir Ochman reprezentowali kategorię juniorów i również nie zawiedli. W tej samej kategorii układów tradycyjnych 10-7 cup Olek zdobył srebro, a Sławek brąz.
W seniorach również wystąpiła dwójka zawodników. Jedno złoto w układach tradycyjnych 10-7 cup zdobył Daniel Warchuł, natomiast drugie złoto wywalczył sam szkoleniowiec naszego Klubu Grzegorz Sokołowski w układach tradycyjnych czarnych pasów. Udało mu się również dojść do ćwierćfinałów walk semi-contact.
Łączny łup na zawodach w Częstochowie to 21 medali - 8 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych. W generalnej klasyfikacji medalowej udało nam się zająć wysokie 7 miejsce spośród 35 klubów, a w kategorii dzieci aż 3 miejsce.
Oprócz zwycięstw medalowych trener "Azjatów" otrzymał Nagrodę Prezesa Związku Sportowego Polska Unia Taekwondo za wkład w rozwój Unii.
Klub AZJA chciałby podziękować Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Gimnazjum nr 3 za wsparcie oraz możliwość odbywania treningów przygotowujących do zawodów.
Wyjazd na zawody został zorganizowany przy wsparciu Powiatu Pabianickiego.

 

GALERIA

 

 

dod. 17.03.2013

 

  

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Seminarium UFR z mistrzami

 

1

 

"Łączy nas sport, nie narkotyki". Pod takim hasłem 23 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w naszym Klubie Piotra Bąkowskiego oraz Łukasza Makarewicza, którzy poprowadzili seminarium UFR. Trzy kilkugodzinne treningi objęły metody szkolenia w zakresie tak zwanych formuł walki "ciągłej" i "przerywanej" dorosłych i dzieci. Oprócz "Azjatów", na trening przybyli również goście z ŁKS Kickboxing oraz piotrkowskiego Klubu Marky Mark. Łącznie w seminarium wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek. W ramach zajęć odbył się także egzamin na stopnie uczniowskie UFR

 

Seminarium nie mogłoby się odbyć bez wsparcia i pomocy Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 w Pabianicach, gdzie odbyły się zajęcia.

 

Było nam bardzo miło przyjąć tak wybitnych gości i mamy nadzieję, że częściej uda nam się organizować tego typu imprezy.

 

GALERIA

 

 

dod. 23.02.2013

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

XIV Puchar Świdnika w Taekwondo

 

Świdnik 2012

 

Jak co roku mieliśmy przyjemność wystąpić w Pucharze Świdnika organizowanym przez tamtejszy, zaprzyjaźniony klub Dan. W tym roku w zawodach wystąpiło 142 zawodników z 10 polskich klubów (niestety zabrakło ekipy Mołdawii, która nie mogła przyjechać ze względu na warunki pogodowe), a atmosfera zawodów jak zwykle była przyjazna i fantastyczna co sprawiło, że konkurencje przebiegały naprawdę płynnie i bezproblemowo. W tej edycji Pucharu wystartowało 14 naszych zawodników, którym udało się wywalczyć 17 medali: 6 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych dzięki czemu nasz klub zdobył również puchar za zajęcie III miejsca w klasyfikacji drużynowej. Wystąpili od nas: Julia Śmiałkowska, Kasper Śmiałkowski (srebro w softach i brąz w układach), Natalia Placek, Jessica Żabolicka (2 złota: w softach i w układach), Mateusz Lichnowski (brąz w softach), Szymon Śmiałkowski, Zuzanna Śmiałkowska (złoto w softach i srebro w układach), Oliwier Baranowski (złoto w softach i srebro w układach), Oskar Gaca (2 srebra: w softach i w układach), Oliwia Domańska (złoto w układach i brąz w softach), Patryk Jagodziński (brąz w układach), Adrian Czekan (brąz w semi contact), Adam Tyran (złoto w układach) oraz Filip Mazurek (srebro w układach). Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników :)

 

dod. 15.12.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 VI Mazovia Cup International

 

 Mazovia 2012

Razem z przyjaciółmi z Niemiec: Josef Koczar wraz z córką Dominiką

 

8 grudnia mieliśmy okazję wystąpić na międzynarodowym turnieju sztuk walki VI Mazovia Cup International. Naszej 8-osobowej grupie udało się zdobyć 8 medali: 3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe. Jak zawsze dzieciaki pokazały klasę w układach co przyniosło nam 5 medali: w kategorii dzieci 10-9cup Jessica Żabolicka zdobyła złoto, Mateusz Lichnowski srebro, a Zuzia Śmiałkowska brąz. W kategorii dzieci 8cup i wyżej Oskar Gaca zdobył złoto, a wśród kadetów 10-7cup Adam Tyran również złoto. Oprócz tego w konkurencji pointfighting Adam zdobył brąz, w touch contact Jessica srebro, a Mateusz brąz. Pozostali zawodnicy: Patryk Jagodziński, Szymon Śmiałkowski i Oliwier Baranowski również pokazali klasę, ale tym razem brakło trochę szczęścia. Zawody zostały zorganizowane przez organizację UFR oraz Polską Federację Tang Soo Do. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się uczestniczyć w tej imprezie :)

 

dod. 08.12.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Wyróżnienia Starosty Pabianickiego dla sportowców

 

6 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Pabianicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Wśród wyróżnionych znalazło się dziewięcioro naszych zawodników: Baranowski Oliwier, Czekan Adrian, Domańska Oliwia, Gaca Oskar, Lichnowski Mateusz, Tyran Adam, Śmiałkowska Zuzanna, Śmiałkowski Szymon i Zawiasa Mateusz. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym sportowcom i życzymy dalszych, nie mniejszych sukcesów w następnych latach.

 

 

 

dod. 06.12.2012

 

  

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Wieliczka 2012 - Otwarte Mistrzostwa Europy Taekwon-do International - 6 medali

 

 

W ubiegły weekend mieliśmy ogromną przyjemność wystąpić na Otwartych Mistrzostwach Europy w Wieliczce. Ponad 800 zawodników z 18 krajów rywalizowało przez dwa dni w 135 konkurencjach

Był to dla nas turniej szczególny pod wieloma względami. Przede wszystkim po raz pierwszy nasi młodzi zawodnicy występowali w imprezie takiej rangi. Konkurencja była naprawdę ogromna i wymagająca, co cieszy tym bardziej, że nasi zaprezentowali się z jak najlepszej storny i przywieźli aż 6 medali.

Na zawody pojechali: Jessica Żabolicka, Zuzanna Śmiałkowska, Oliwia Domańska, Mateusz Lichnowski, Oliwier Baranowski, Szymon Śmiałkowski, Oskar Gaca, Adam Tyran, Patryk Jagodziński oraz Adrian Czekan.

Na początek poszły układy formalne, w których nasze dzieciaki zdobyły dwa medale: Oliwier srebro i Zuzia brąz. Warto też dodać, że Adam Tyran w układach, kategoria kadet 10-7 cup zajął pechowe 4. miejsce, ale jako jedyny z Polaków zakwalifikował się do finału, a od miejsc medalowych dzieliła go naprawdę niewielka różnica punktów.

Następnie w walkach soft-stick dzieciaki wygrały dwa srebrne medale: Jessica w grupie do 125cm, a Oliwier w grupie powyżej 125cm.

W międzyczasie swoje konkurencje rozgrywali młodzicy, którym również udało się dobrze zaprezentować. Oliwia w konkurencji technik szybkościowych zajęła 2. miejsce, a w walkach semi-contact brązowy medal trafił do Oskara.

Wszystkim zawodnikom jeszcze raz gratuluję niezależnie od wyniku i życzę Wam coraz lepszych wyników.

 

Podziękowania za wyjazd należą się również rodzicom, którzy dopingowali i wspierali wszystkich, naszym sędziom, dla których był to debiut sędziowski, oraz zastępczemu kierownikowi ekipy - Danielowi.

Dziękujemy również Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 za możliwość trenowania i przygotowania się do zawodów w soboty.

Start zawodników był możliwy dzięki wsparciu z dotacji Powiatu Pabianickiego.


 

dod. 31.10.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Otwarcie grup przedszkolnych

 

I stało się :) Po naszych pokazach i spotkaniach z rodzicami nawiązaliśmy współpracę z Przedszkolem Miejskim nr 16 w Pabianicach.
Zainteresowanie naszymi zajęciami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i od października ruszają 3 grupy przedszkolaków.
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 1. października, a szczegółowy plan już niebawem.

 

dod. 26.09.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Święto Chorągwi Łódzkiej 2012 w Azji

 

W ubiegły weekend przypadło Święto Chorągwi Łódzkiej. Z tej okazji, w sobotę w godzinach 15.00-19.30, harcerze biorący udział w tym wydarzeniu uczestniczyli w treningach Taekwon-do w naszym klubie.

Sali na tę okazję użyczyła nam Dyrekcja Zespołu Szkół nr 2 w Pabianicach za co serdecznie dziękujemy.


 

dod. 14.09.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Dodatkowy trening dla grupy dzieci!!!

 

Z powodu dużego zainteresowania, grupa dzieci zostanie podzielona i zostaje wprowadzony dla tej gupy dodatkowy trening w tygodniu.

 

Grupa A (kontynuacja) będzie miała zajęcia tak jak w zeszłym roku: poniedziałki godz. 15.30 i czwartki godz. 16.00 (tening łączony z grupą B)

 

Grupa B (początkująca) będzie miała treningi we wtorki godz. 14.30 oraz czwartki godz. 16.00 (trening łączony z grupą A)

 

dod. 14.09.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 Rozpoczynamy nowy sezon

 

Od września wracamy na sale i rozpoczynamy nowy sezon.

 

Grupa starsza (Gimnazjum nr 3) rozpoczyna treningi w poniedziałek 3 września o godzinie 17:30.

 

Grupa młodsza (Szkoła Podstawowa nr 3) rozpoczyna w czwartek 6 września o godzinie 16:00.

 

Godziny treningów pozostają takie same jak w poprzednim sezonie.

dod. 26.08.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Letni obóz Taekwon-do & Kickboxing "DAN" w Zakopanem

oboz

 

Po tygodniu w końcu w domu, chociaż chciałoby się żeby ten tydzień jeszcze trochę potrwał. Między 30.07, a 6.08 sześcioro naszych zawodników wraz ze szkoleniowcem Grzegorzem Sokołowskim wzięło udział w letnim obozie sportowym organizowanym przez LKSW Dan oraz Fun Sport. Podczas obozu przede wszystkim mogliśmy doskonalić się w zakresie tradycyjnego TKD oraz pointfightingu, ale nie zabrakło również i innych atrakcji tj. wyjścia w góry, zwiedzanie Zakopanego, skoczni narciarskich czy wizyta w aquaparku. Na zakończenie obozu odbyły się również egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, do których przystąpiło dwóch naszych klubowiczów. Adam Tyran zdał na 7. kup natomiast Grzegorz Sokołowski na 2. dan.
Dziękujemy wszystkim szkoleniowcom i organizatorom za tak wspaniały czas. Na pewno pojawimy się na następnym obozie :)

 

dod. 11.08.2012

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Wakacyjne treningi

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne wakacyjne treningi na świeżym powietrzu.

Miejsce: MOSiR w Pabianicach, ul. Grota Roweckiego 3 (wejście od Kilińskiego przy hotelu Włókniarz)

Czas: poniedziałki, środy i piątki od godziny 18 do... (aż nam się znudzi :))

Wstęp WOLNY

Wszystkie grupy wiekowe mile widziane. Stawiamy przede wszystkim na zajęcia ogólnorozwojowe i kondycyjne, a dla chętnych dodatkowo ćwiczenie wyskoku i stretching.

Do zobaczenia na treningu :)

 

dod. 05.07.2012

 

 ____________________________________________________________________________________________________________

 

 

I Pabianickie Zawody Soft-Stick

 

1  2 

 

 

2 czerwca nasz Klub zorganizował swoje pierwsze pokazowe zawody. Były one poświęcone walkom soft-stick i były przeznaczone przede wszystkim dla dzieci i młodzików, lecz i starsi zawodnicy mogli spróbować swoich sił. Zawody miały charakter otwarty, więc również goście i widzowie mogli zmierzyć się ze sobą lub z naszymi zawodnikami.
Gościem honorowym zawodów był Pan Krzysztof Habura - starosta pabianicki. W zawodach wzięło udział 20 zawodników oraz kilkoro gości, a ostateczną zwyciężczynią została Zuzia Śmiałkowska :).
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, ich rodzicom, przyjaciołom oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach za pomoc w zorganizowaniu zawodów. Na pewno impreza ta będzie powtórzona za rok i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w nasz kalendarz imprez :)